Zapraszamy do udziału 34. MIĘDZYNARODOWEJ PARAFIADZIE DZIECI I MŁODZIEŻY W WARSZAWIE


W dniach 8-14 lipca 2023 roku odbędzie się 34. Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży. Jak co roku weźmie w niej udział kilkaset dzieci i młodzieży, chcących sprawdzić swoje umiejętności sportowe oraz artystyczne.

ZAPISY DOTYCZĄ UCZNIÓW ( MŁODZIEŻ MĘSKA) ROCZNIKI KATEGORIA: KATEGORIA D (r. 2010-2013) ORAZ KATEGORIA M (r. 2007–2009)

Parafiada to święto sportu, kultury i wiary. Uczestnicy – wychowankowie szkół, parafii, klubów sportowych lub innych instytucji działających w obszarze wychowania i edukacji dzieci i młodzieży zmierzą się w zawodach sportowych, konkursach artystycznych oraz konkursach wiedzy. Reprezentacja, która zdobędzie najwięcej punktów we wszystkich działaniach otrzyma tytuł NAJWSZECHSTRONNIEJSZEJ i stanie się nowym mistrzem Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.

Imprezie towarzyszyć będzie bogaty program towarzyszący. W tym roku szczególnie ciekawie zapowiadają się warsztaty artystyczne, będące częścią projektu Konwent Sztuki 2023-2025: na chętnych czekać będą między innymi zajęcia artystyczne z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości (VR)

Uroczysta Inauguracja odbędzie się 9 lipca 2023 o godzinie 13.00 w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na warszawskich Siekierkach. Zapraszamy na nią wszystkich przyjaciół i sympatyków Ruchu Parafiadowego. Zakończenie 34. Parafiady w piątek, 14 lipca.

Koszt uczestnictwa w 34. Międzynarodowej Parafiadzie to 780 zł dla uczestnika. Ta kwota pokrywa koszty korzystania z zakwaterowania, wyżywienia, pakietu uczestnika oraz wszystkich elementów programu. Kwotę trzeba dostarczyć wraz ze zgodą do 2 czerwca w opisanej kopercie do o. Bartłomieja Koszyka SP. REPREZENTACJA MOŻE LICZYĆ 15 OSÓB.

POBIERZ ZGODĘ TUTAJ : zgoda Parafiada 2023

ZAPISZ SIĘ TUTAJ: ZAPISZ SIĘ I WYPEŁNIJ DOKŁADNIE INFORMACJE W JAKICH KONKURENCJACH CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ.